This page uses content from Wikipedia and is licensed under CC BY-SA.

Vikiprojektas:Naujienos – Vikipedija

Naujienos

Šis projektas skirtas paskatinti pastarojo meto naujienų atspindėjimą lietuviškoje Vikipedijoje. Naudotojai kviečiami kurti ir (arba) pildyti straipsnius apie naujausius įvykius bei juos registruoti žemiau esančiame sąraše. Naujausi pranešimai rašomi sąrašo viršuje, senesni pildymo metu šalinami.

Projektą koordinuoja Vilensija.

Sąrašas

Redaguoti sąrašą
  • Spalio 17 d. Europos transliuotojų sąjunga perspėjo LRT, kurios veiklą tiria Seimo komisija, kad visuomeninių transliuotojų priežiūros institucijų skyrimas pagal institucijų kadencijas gali padidinti politikų kišimąsi į jų veiklą.
  • Spalio 17 d. Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba pranešė, kad jau 6-ą dieną iš eilės Lietuvoje buvo fiksuojami nauji maksimalios oro temperatūros rekordai.
  • Spalio 15 d. Maskvos patriarchatas nutarė nutraukti ryšius su Konstantinopolio patriarchatu, pripažinusiu Ukrainos ortodoksų bažnyčios nepriklausomybę nuo Maskvos.
  • Spalio 15 d. Lietuvos miškuose neprasidėjo įprastas vilkų medžioklės sezonas. Aplinkos ministerija neapsisprendė dėl pagausėjusių vilkų sumedžiojimo limito.