This website does readability filtering of other pages. All styles, scripts, forms and ads are stripped. If you want your website excluded or have other feedback, use this form.

Shqiptarja.com - Bashkia e Tiranës nënshkruan marrëveshje binjakëzimi me Dohan

success fail Dec AUG Nov 16 2016 2017 2019 7 captures 09 Oct 2016 - 17 Jul 2019 About this capture COLLECTED BY Organization: Internet Archive These crawls are part of an effort to archive pages as they are created and archive the pages that they refer to. That way, as the pages that are referenced are changed or taken from the web, a link to the version that was live when the page was written will be preserved.

Then the Internet Archive hopes that references to these archived pages will be put in place of a link that would be otherwise be broken, or a companion link to allow people to see what was originally intended by a page's authors.

The goal is to fix all broken links on the web. Crawls of supported "No More 404" sites. Collection: Wikipedia Near Real Time (from IRC) This is a collection of web page captures from links added to, or changed on, Wikipedia pages. The idea is to bring a reliability to Wikipedia outlinks so that if the pages referenced by Wikipedia articles are changed, or go away, a reader can permanently find what was originally referred to.

This is part of the Internet Archive's attempt to rid the web of broken links. TIMESTAMPS Përditësimi i fundit në 07:46 Regjistrohu | Identifikohu Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi FAQJA KRYESORE LIVE RAPORTONI JU THASH & THEM Tweet Lajme 12 Shkurt 2012 - 16:18 Bashkia e Tiranës nënshkruan
marrëveshje binjakëzimi me Dohan Kreui i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha, po zhvillon një vizitë në Katar, ku ka nënshkruar një marrëveshje binjakëzimi mes Tiranës e Dohas.

Në qendër të vizitës së kryebashkiakut Basha në Katar janë diskutimet për projektet e zhvillimit të Tiranës.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës ka diskutuar cështje të nënshkrimit të një marrëveshje punësimi me zyrtarët e Dohas, me qëllim punësimin e qytetarëve shqiptarë në këtë vend.

8 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter


Ndalohet riprodhimi i shkrimit! lulzim basha katar doha marreveshje binjakezimi TE FUNDIT Teknologjia/Si do të ndryshojë teknologjia e re e automjeteve “Vullkani i Malit Buska” më i vogli në Itali, vetëm 1.2 metra i lartë Suprizon moti, rriten temperaturat por sërish rrebeshe shiu Kontakt Kodi Etik Intervista Intervista/17 vjeçarja shqiptare hap shoqatë bamirësie online komente Share 20 vjeçarja shtatzënë:Ndihem grua e plotësuar nga jeta 100% komente Share Deda:Me Çarli Çaplin që 25 vjeç e admiroja, më shfaqej në ëndërr komente Share Sondazhe të tjera Shtypi i ditës Datë 16/08/2017, Viti VII - NR.192 Datë 22/04/2017  Viti VII - Nr.115 Datë 13/08/2017  Viti VII - Nr. 32 Fotogaleri “Vullkani i Malit Buska” më i vogli në Itali, vetëm 1.2 metra i lartë Share Dembelët në aksion, shikoni deri ku shkon fantazia e tyre Share Djaloshi 13-vjeçar që ka madhësinë e një fëmije 3 vjeç Share Për një femër, për ushqim, ose për argëtim, fotot më të bukura nga përballjet e kafshëve Share Angelina Jolie me disa kilogramë më pak, por gjithmonë ikonë stili Share Australi, padyshim që kjo është protesta më seksi e vitit Share Ekskluzive/Dokumentet: Si fshiheshin përdhunimet në shkollat e regjimit Share Bakshishet më të veçanta që keni parë, fantazia e klientëve do t’ju habisë Share Del në ankand Ferrari “Uovo” i vitit 1951 më vlerë 5-7 mln euro Share Vendi sekret ku kalonte pushimet elita e Bashkimit Sovjetik Share Chrissy Teigen e bukur dhe elegante në festivalin Beautycon Share Të qeshësh a të qash, “kur arti i dembelizmit” arrin në tjetër nivel Share Më të lexuarat e ditës Më të lexuarat e javës
 1. Deputeti me 56 shtëpi,zyra,dyqane e karburant
 2. ​U aksidentua nga deputeti Rakipi familja e Sorras ndryshon qëndrim
 3. ​Zbuloni sa ujë duhet të konsumoni në bazë të peshës trupore /FOTO
 4. Michael Elleman: Kush e furnizon Phenianin me motorë raketash?
 5. Këngëtarja shqiptare sjell në jetë vajzën e saj të parë/ FOTO
 6. Karabina ankesë Kosovës: Pse nuk më siguruat hotel me 5 yje
 7. Greqia në vështirësi, kërkon ndihmë nga BE-ja për shuarjen e zjarreve
 8. Merr mbiemrin e nuses për të shkuar në Angli, dy familjet në sherr
 9. Sherr në PD/ Paloka:Rama vodhi zgjedhjet,Topollaj:Kemi 7 ministra
 10. ​Di Caprio prezanton të dashrën e re, por ka diçka që s’shkon/Foto
Shfaq të gjitha
 1. 20 vjeçarja shtatzënë:Ndihem grua e plotësuar nga jeta 100% 15825 lexime
 2.  Pasuritë e zyrtarëve jashtë Shqipërisë, ja emrat 15450 lexime
 3. Intervista e rrallë e motrës së  Berishës: Si e rrita Saliun!  15400 lexime
 4. Aksidentohet në Itali deputeti shqiptar Eduart Ndocaj/ FOTO 14775 lexime
 5. Deputeti Aqif Rakipi përplas  për vdekje një person/   13925 lexime
 6. ​Ish-kryeministri Berisha në zi ndërron jetë motra e vetme e tij 13775 lexime
 7. Ekskluzive/Gjyqtari që u bë me 18 apartamente brenda vitit  12175 lexime
 8. Përmbysen 16 inspektorate në 9 ministri,skema e re/Ekskluzive 11525 lexime
 9. Luftar Paja në karrocë me rrota i biri sqaron... çfarë ka ndodhur 11025 lexime
 10. Sa duhet të jetë tensioni i gjakut në bazë të moshës dhe gjinisë 10450 lexime
Shfaq të gjitha Videogaleri Suprizon moti, rriten temperaturat por sërish rrebeshe shiu Share Universiteti i Mjekësisë, Bordi: Karabina po na uzurpon Share Riorganizimi i Himarës, banorët protestë për çështjen e pronave Share Kryemadhi: Kemi një qeveri PS, PD dhe LSI, nuk dimë ça është Share Zjarret, policia: Kemi zbuluar 35 autorë, 12 në pranga, 4 në kërkim Share IMSI CATCHER/Gjykata rrëzon Prokurorinë për dosjen "Çako" Share Ekskluzive/Dokumentet: Si fshiheshin përdhunimet në shkollat e regjimit Share Koha për të blerë online, dollari arrin nivelin më të ulët të 3 viteve Share Fier, rikthehen radhët, prej 3 muaj printeri i gjendjes civile s’ka bojë Share Edi Rama: E ndjej dhimbjen e Vucicit për njohjen e Kosovës Share Skandali i byzylykëve/ A po fle gjumë Prokuroria? Share Ekskluzive/Gjyqtari që u bë me 18 apartamente brenda vitit Share Skandali i byzylykëve/14 njollat e tenderit që nuk sqaron Hoxha Share Divjakë, dy kushërirat e mitura i rrëmben dallga, njëra mbytet Share Pronat, banorët përplasje me Përmbaruesin në Tiranë/ VD Share Shtatë drejtorë të MAS kallëzim penal për ministren Karabina Share Berat,mbyllet rezervuari i fshatit, banorët protestë para bashkisë Share Gjirokastër, konstatohen raste të reja të sëmundjes së antraksit Share "Burgjet" kërkesë për punësimin e të dënuarve për uljen e kostos Share Rakipi: Keqardhje për viktimën e familjen, PD mos bëjë politikë Share © 2011-2017 Shqiptarja.com - Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.