This website does readability filtering of other pages. All styles, scripts, forms and ads are stripped. If you want your website excluded or have other feedback, use this form.

Vikisõnastik

Esileht

Allikas: Vikisõnastik Jump to navigation Jump to search


Vikisõnastik Praegu on eestikeelses Vikisõnastikus 134 664 märksõna 1440 keeles.

See siin on eestikeelne Vikisõnastik, Vikipeediaga kaasas käiv ning selle autoriõiguse põhimõtteid järgiv vaba sõnastik. Vikisõnastik on osa Wikimedia sihtasutuse projektist Wiktionary, mille eesmärgiks on luua paljukeelne sõnastik ühes sõnaseletuste, tõlgete, häälduste, etümoloogiate ning kõige muu juurdekuuluvaga kõikvõimalike keelte tarvis. Sõnastik sai alguse 3. mail 2004 ja on täiendamiseks kõigile avatud. Kui tahate näha, millised artiklid sõnastikus on, vaadake lehekülge Eri:Kõik leheküljed.

Olete palutud osa võtma. Igaüks võib redigeerida mis tahes artiklit. Sisselogimine ei ole kohustuslik. Enne lisanduste ja paranduste tegemist tutvuge palun Vikisõnastiku reeglitega. Juhiseid artiklite loomiseks ja toimetamiseks annab Spikker. Vaata ka näidisartikleid: aabits ja combat. Katsetada võite liivakastis.

Sõsarprojektid: Vikipeedia - Vikitekstid - Vikitsitaadid - Vikiõpikud Erilehed: Uued artiklid - Kõige oodatumad artiklid - Soovitud artiklid - Üldine arutelu - Liivakast Otsing: Üldine - Eesliite alusel - Juhend Juhend: Redigeerimine - Otsimine - Abivahendid Sisu: Sõnastikud - Keelte loend - Kõik artiklid - Juhuslik lehekülg - Sagedusloendid -  Kasutajad: Kõik - Administraatorid - Administraatorikandidaadid - Robotid Pärit leheküljelt "[et.wiktionary.org]"

Navigeerimismenüü

Personaalsed tööriistad

Nimeruumid

Variandid

  vaatamisi

  Veel

   Navigeerimine

   Trüki või ekspordi

   Riistakast

   Teistes keeltes